KONST / Litografier / Litografiska blad 10848232
nr 1084 8232
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografiska blad, 2 st. Marc Chagall (1887-1985), ej signerade, bladets mått: 34x26
måndag 23 januari 2017
kl 18:43:21
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall